Raspored održavanja informativnih sastanaka

Raspored održavanja informacija nastavnika predmetne nastave za školsku 2020/2021.godinu

Ime i prezime nastavnika Razredništvo Dan i vrijeme održavanja informacija
Emin Hadžić V-3 Ponedjeljak, 18,00 – 19,00
Elvira Roka VI-1 Srijeda, 18,00 – 19,00
Amar Hodžić VI-2 Četvrtak, 18,00 – 19,00
Vildana Muhić VI-3 Četvrtak, 18,00 – 19,00
Lejla Čehić VI-4 Ponedjeljak, 18,00 – 19,00
Nedžad Halilović VII-1 Četvrtak, 18,00 – 19,00
Edina Kahvedžić VII-2 Srijeda, 17,00 – 18,00
Midhat Taindžić VII-3 Srijeda, 18,00 – 19,00
Dževad Salihagić VII-4 Srijeda, 17,00 – 18,00
Adisa Botić VIII-1 Srijeda, 17,30 – 18,30
Emina Djedović VIII-2 Utorak, 17,00 – 18,00
Halida Bektaš VIII-3 Četvrtak, 17,00 – 18,00
Sanela Nurkić VIII-4 Utorak, 17,00 – 18,00
Amela Prnjavorac IX-1 Petak, 16,00 – 17,00
Fatmir Papić IX-2 Četvrtak, 17,00 – 18,00
Nevzeta Redžepagić IX-3 Petak, 18,00 – 19,00
Merima Bešlija IX-4 Srijeda, 17,00 – 18,00

Raspored održavanja informacija nastavnika razredne nastave

za školsku 2020/2021.godinu

Ime i prezime nastavnika Razredništvo Dan i vrijeme održavanja informacija
Enisa Osmanović I-1 Ponedjeljak, 17,00 – 18,00 sati
Selma Kadrić I-2 Ponedjeljak, 17,00 – 18,00 sati
Azra Kardaš I-3 Ponedjeljak, 17,00 – 18,00 sati
Fikreta Nazifović I-4 Ponedjeljak, 17,00 – 18,00 sati
Nezira Sarajlić I-5 Utorak, 17,00 – 18,00 sati
Šejla Neretljak II-1 Utorak, 17,00 – 18,00 sati
Vildana Sirčić II-2 Utorak, 17,00 – 18,00 sati
Zlata Bjelica II-3 Utorak, 18,00 – 19,00 sati
Izet Turšić II-4 Utorak, 18,00 – 19,00 sati
Đenana Kadija II-5 Utorak, 17,00 – 18,00 sati
Fahira Omerović III-1 Srijeda, 17,00 – 18,00 sati
Samira Mehmedoski III-2 Srijeda, 17,00 – 18,00 sati
Enisa Šahmanija III-3 Srijeda, 17,00 – 18,00 sati
Paša Kulo III-4 Četvrtak, 17,00 – 18,00 sati
Aida Malkić IV-1 Petak, 17,00 – 18,00 sati
Amela H.D. Kalajdžija IV-2 Četvrtak, 17,00 – 18,00 sati
Aida Hodžić IV-3 Ponedjeljak, 17,00 – 18,00 sati
Jasmina Džakmić IV-4 Utorak, 17,00 – 18,00 sati
Samija Džaka Okanović V-1 Petak, 17,00 – 18,00 sati
Hanka Šahmanija V-2 Petak, 17,00 – 18,00 sati
Sanja Duraković V-4 Petak, 18,00 – 19,00 sati