16/07/2024

SVEČANOM PRIREDBOM OBILJEŽEN DAN ŠKOLE

Svečano je bilo danas u OŠ „Mirsad Prnjavorac“ gdje su brojni gosti, roditelji, nastavnici i učenici uživali  u bogatom kulturno – zabavnom programu upriličenom povodom Dana škole.  Direktorica škole Amela Jašarević  je pozdravila prisutne i u svom obraćanju govorila o brojnim, uspješno završenim projektima, ali i ostvarenim uspjesima učenika i nastavnika u ovoj školskoj godini.

Naši najmlađi učenici su kao i prethodnih godina uzeli učešće na priredbi i poručili “Draga školo, sretan ti rođendan!”

Gosti su uživali u pjesmama, recitalima, dramskim prikazima koje su pripremili učenici i nastavnici. Svečanosti je prisustvovala i ministrica za Odgoj i obrazovanje KS Naida Hota-Muminović, kojoj je uručena zahvalnica kao i ostalim saradnicima i partnerima.

Tekst je preuzet sa web stranice RTV Vogošća, a možete ga pročitati na linku.