01/09/2024

U NOVU ŠKOLSKU GODINU, SA TRI MODERNO OPREMLJENA KABINETA ZA BIOLOGIJU, FIZIKU I HEMIJU

Ovu školsku godinu naše drage učenike dočekujemo sa brojnim uspješno završenim projektima. Jedan od projekata finansiran od strane Ministarstva za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo je uređivanje kabineta Biologije, Fizike i Hemije. Ova tri kabineta su opremljeni po najsavramenijim standardima u obrazovanju. Kabineti sada raspolažu labaratorijama za razne vrste eksperimenata, mikroskopima, pametnim tablama i raznim drugim nastavnim sredstvima koji će časove naših učenika učiniti zanimljivijim.

Vjerujemo da će sada časovi prirodnih nauka, uz trud i zalaganje naših vrijednih nastavnika biti prava mala labaratorija za naše učenike.