20/10/2024

OABVJEŠTENJE – PRIKUPLJANJE NOVČANIH SREDSTAVA ZA UNESREĆENE U POPLAVAMA

FOTO: A.H./OŠ "Mirsad Prnjavorac"

Vijeće roditelja naše škole pokreće humanitarnu akciju prikupljanja novčanih sredstava za unesrećene u poplavama. Molimo sve roditelje, koji su u prilici i koji žele, da se pridruže akciji i izdvoje simboličan novčani iznos, kako bismo pokazali suosjećanje sa našim sugrađanima i pomogli koliko možemo. Roditelji će detaljnije informacije dobiti od predstavnika odjeljenja u Vijeću roditelja, kojem će dostavljati novac. Akcija kreće od danas te će trajati do petka 11.10.2024. godine, kada će prikupljeni novac biti uplaćen. Također, u školi će se prikupljati i paketi sa školskim priborom, odjećom i obućom.Kolektiv naše škole, na čelu sa direktoricom Amelom Jašarević, poziva sve koji su u mogućnosti da, kao i svaki put do sada, pokažu humanost i empatiju te se unaprijed zahvaljuje za svaki vid doprinosa.