18/05/2024

NAŠA ŠKOLA NA OBILJEŽAVANJU SVEČANE SJEDNICE OPĆINSKOG VIJEĆA U SKLOPU DANA DRŽAVNOSTI

FOTO: Facebook stranica JU KSC Vogošća

Danas je u kino sali JU KSC Vogošća održana Svečana sjednica Općinskog vijeća Vogošća i priredba u kojoj su učešće uzeli učenici pet vogošćanskih osnovnih škola i Srednjoškolskog centra Vogošća. Svečanost je održana u povodu obilježavanja 25. novembra, Dana državnosti Bosne i Hercegovine. U veoma bogatom, raznolikom i sadržajnom programu, učesnici su pokazali veliki talenat, umijeće i sposobnosti, za što su u velikoj mjeri zaslužni i njihovi mentori. Nadamo se da će slični programi i dalje ukrašavati našu općinu i našu ustanovu. Ovom prilikom se zahvaljujemo svim učesnicima programa, osnovnim školama i Srednjoškolskom centru Vogošća, kao i načelniku Općine Vogošća i Predsjedavajućem Općinskog vijeća Vogošća na velikoj podršci.

Tekst i fotografije preuzeti sa Facebook stranice JU KSC Vogošća.