24/06/2024

USPJESI NAŠIH UČENIKA

FOTO: A.H./OŠ “Mirsad Prnjavorac”

Jedna od ideja škole je razvijanje takmičarskog duha kod naših učenika što nam sigurno dobro ide od ruke jer naši učenici već godinama imaju zapažene rezultate na svim nivoima takmičenja počevši od općinskih, pa do Olimpijskih. U ovoj selekciji stranice možete pronaći uspjehe naših učenika u školskoj 2023/2024. godini.




TAKMIČENJA ŠKOLSKA 2022/2023.


POGLEDAJ ARHIVU ČLANAKA VEZANIH ZA TAKMIČENJA U ŠKOLSKOJ 2022/2023.




FEDERALNO TAKMIČENJE

MATEMATIKA – 1. MJESTOHAMDI MEHMEDOVSKI (VI razred)


KANTONALNO TAKMIČENJE

BOSANSKI/HRVATSKI/SRPSKOI JEZIK I KNJIŽEVNOST – 1. MJESTOAFFAN OMEROVIĆ (VIII razred)


OPĆINSKO TAKMIČENJE

FIZIKA – NASTAVNICA: Dijana Briga

1. AFAN OMEROVIĆ – VIII razred – 1. mjesto
2. NEJRA CERIĆ – VIII razred – 1. mjesto
3. TARIK IMŠIROVIĆ – IX razred – 1. mjesto
4. EMIR ČENGIĆ – IX razred – 2. mjesto
5. AHMED OSMANOVIĆ – IX razred – 3. mjesto

HISTORIJA – NASTAVNICA: NEVZETA REDŽEPAGIĆ – EKIPNO 3.mjesto

1. FATIH HALILAGIĆ
2. ASAL JAKUBOVIĆ
3. AJLA ŠABOVIĆ
4. EDNA UKOVIĆ
5. HARUN MEŠIĆ
6. ISHAK MEŠIĆ

INFORMATIKA – NASTAVNIK: AMAR HODŽIĆ – EKIPNO 3.mjesto

1. TARIK IMŠIROVIĆ
2. CRISTIAN BILUCAGLIA
3. AHMED OSMANOVIĆ

MATEMATIKA – NASTAVNICI: AIŠA HALILOVIĆ, AIDA MACIĆ I AVDIĆ SALKO

1. HAMDI MEHMEDOVSKI – VI razred – 1. mjesto
2. AFAN OMEROVIĆ – VIII razred – 1. mjesto
3. TARIK IMŠIROVIĆ – IX razred – 1. mjesto
4. ERNA KIŠIĆ – VII razred – 2. mjesto

KULTURNO – UMJETNIČKO STVARALAŠTVO – NASTAVNIK: MIDHAT TAINDŽIĆ – EKIPNO 1.mjesto
1. REJANA JUSIĆ
2. AMELA SALIHOVIĆ
3. IMAN HURIĆ
4. LEONA PAVLOVIĆ
5. AMINA JUNUZ
6. ADLA HAJRIĆ
7. ZEHRA MURATOVIĆ
8. NIDŽARA REDŽO
9.ENA KORJENIĆ
10. AMINA MAVRIĆ
11. ENA SELIMOVIĆ
12. BERINA OMEROVIĆ
13. EMRA SINANOVIĆ
14. IMAN HAMZA
15. LAMIJA GOLETIĆ
16. NEIRA RIDŽANOVIĆ
17. NAĐA ŠIVŠIĆ
18. AMNA TUHČIĆ
19. NADJA TUHČIĆ
20. LEJLA DJEDOVIĆ
21. FARAH MIRVIĆ
22. BELMA RIDŽANOVIĆ
23. EMA HODŽIĆ
24. AMEL HALILOVIĆ
25. CRISTIAN BILUCAGLIA
26. EMELA HODŽIĆ
27. ESMA HASIĆ
28. MUHAMED MUŠIJA

PROJEKAT GRAĐANIN – NASTAVNICA: ĐULKA KUĆANOVIĆ – EKIPNO 2. mjesto
1. HARIS ČOSOVIĆ
2. NEJLA SVRAKA
3. EDNA UHOVIĆ
4. LEJLA KORMAN
5. MUHAMED MALIŠEVIĆ
6. MEDINA GLASIĆ
7. LARISA VALJEVAC
8. KANITA TIRO

PRVA POMOĆ – NASTAVNICA: AMELA PRNJAVORAC – EKIPNO 3. mjesto
1. LEJLA HADŽIĆ
2. EMINA ROŽAJAC
3. DALIA DŽIDO
4. IMAN HAMZA
5. LAMIJA MEHOVIĆ

ROBOTIKA – NASTAVNIK: NEDŽAD HALILOVIĆ – EKIPNO 2. mjesto
1. MUHAMED MALIŠEVIĆ
2. DIN SPAHIĆ

SPORT DJEVOJČICE – NASTAVNICA: AMELA PRNJAVORAC – EKIPNO 3. mjesto
1. AJMAR BJELOPOLJAK
2. ADNA HALILOVIĆ
3. AMINA KURBAGIĆ
4. SARA SULEJMANI
5. AJNA ŠABANOVIĆ
6. ELA HARBINJA
7. AJLA ŠABOVIĆ
8. AMNA ŠABANOVIĆ
9. NADŽA BEJDIĆ
10. SAJRA ŠIŠIĆ
11. NAĐA ŠIVŠIĆ
12. ELMA MALIŠEVIĆ

TEHNIČKA KULTURA – NASTAVNICI: EMIR OMEROVIĆ, NEDŽAD HALILOVIĆ – EKIPNO 2. mjesto
1. TARIK HALAĆ IX – 2. mjesto
2. EMINA SALKANOVIĆ V – 2. mjesto
3. HAMDI MEHMEDOVSKI VI – 2. mjesto
4. MUHAMED MALIŠEVIĆ VII – 3. mjesto
5. KERIM MUJIĆ VIII – 3. mjesto


ISTAKNUTI REZULTATI NAŠIH UČENIKA IZ PRETHODNIH GENERACIJA:

ERVIN MACIĆ OSVOJIO BRONZANU MEDALJU NA MATEMATIČKOJ OLIMPIJADI

JUNIORSKA MATEMATIČKA OLIMPIJADA BOSNE I HERCEGOVINE

VELIKI USPJEH NAŠIH MATEMATIČARA

UČENICA NUDŽEJMA KOVAČEVIĆ OSVOJILA II MJESTO NA KANTONALNOM TAKMIČENJU IZ TURSKOG JEZIKA

USPJESI NAŠIH UČENIKA – ZNANJEM GRADI BIH

FEDERALNO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE

USPJESI NAŠIH UČENIKA

KANTONALNA TAKMIČENJA IZ NJEMAČKOG JEZIKA, BOSANSKOG/HTVATSKOG/SRPSKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI


Više informacija o uspjesima naših učenika možete pronaći u selekciji TAKMIČENJA.