21/04/2024

Nastavno osoblje

Nastavno osoblje u školskoj 2023/2024. godini:

PREDMETNA NASTAVA

Dlouhi Admira – Nastavnica Bosanskog, hrvatskog, srpskog jezka i književnosti

Druškić Amira – Nastavnica Bosanskog, hrvatskog, srpskog jezka i književnosti

Čerkez – Bikić Lejla – Nastavnica Bosanskog, hrvatskog, srpskog jezka i književnosti

Roka Elvira – Nastavnica Bosanskog, hrvatskog, srpskog jezka i književnosti

Ćatić Ikbal – Nastavnik Bosanskog, hrvatskog, srpskog jezka i književnosti

Bešlija Merima – Nastavnica Engleskog jezika

Botić Adisa – Nastavnica Engleskog jezika

Nurkić Sanela – Nastavnica Engleskog jezika

Nurikić Elvedina – Nastavnica Engleskog jezika

Mulaomerović Zakira – Nastavnica Engleskog jezika

Čehić Lejla – Nastavnica Njemačkog jezika

Suljagić – Omerhodžić Mirela – Nastavnica Njemačkog jezika

Herak Nevena – Nastavnica Njemačkog jezika

Šeta Amila – Nastavnica Njemačkog jezika

Alikadić Edina – Nastavnica Turskog jezika

Redžepagić Nevzeta – Nastavnica Historije

Aličić Lejla – Nastavnica Historije

Kahvedžić Edina – Nastavnica Geografije

Buljubašić Amela – Nastavnica Geografije

Avdić Salko – Nastavnik Matematike

Macić Aida – Nastavnica Matematike

 Halilović Aiša – Nastavnica Matematike

Muhamedagić Emira – Nastavnica Matematike i Informatike

Briga Dijana – Nastavnica Fizike

Djedović Emina – Nastavnica Biologije

Topal Mevlida – Nastavnica Biologije

Kulovac Amira – Nastavnica Biologije

Kulovac Amira – Nastavnica Hemije 

Halilović Nedžad – Nastavnik Tehničke kulture

Omerović Emir – Nastavnik Tehničke kulture

Bićo Amar – Nastavnica Osnova Tehnike

Papić Fatmir – Nastavnik Informatike

Hodžić Amar – Nastavnik Informatike

Peci Ismir – Nastavnik Likovne kulture

Taindžić Midhat – Nastavnik muzičke kulture

Hadžić Emin – Nastavnik Tjelesnog i zdravstvenog odgoja

Prnjavorac Amela – Nastavnica Tjelesnog i zdravstvenog odgoja

Salihagić Dževad – Nastavnik Islamske Vjeronauke

Hafizović Dženita – Nastavnica Islamske Vjeronauke

Kamenjašević Ismeta – Nastavnica Islamske Vjeronauke

Mujabašić Siniša – Nastavnik Katoličkog Vjeronauka

Maksimović Pavle – Nastavnik Pravoslavnog Vjeronauka

Kućanović Đulka – Nastavnica Građanskog obrazovanja

Butmir Nihada – Nastavnica Kulture življenja

RAZREDNA NASTAVA

Šahmanija Enisa – Razredna nastava  I-1

Omerović Fahira – Razredna nastava  I-2

Mehmedoski Samira – Razredna nastava  I-3

Zeković Umihana – Razredna nastava  I-4

Kalajdžija Hamza-Delić Amela – Razredna nastava II-1

Hodžić Aida – Razredna nastava II-2

Malkić Aida – Razredna nastava II-3

Begić Ilma – Razredna nastava II-4

Durak Emina – Razredna nastava III-1

Džakmić Jasmina – Razredna nastava III-2

Džaka Okanović Samija – Razredna nastava III-3

Šahmanija Hanka – Razredna nastava III-4

Osmanović Enisa – Razredna nastava  IV-1

Dokara Adna – Razredna nastava  IV-2

Kardaš Azra – Razredna nastava IV-3

Nazifović Fikreta – Razredna nastava  IV-4

Planja Belma – Razredna nastava  IV-5

Neretljak Šejla (zamjena:Ćatović Amela) – Razredna nastava V-1

Sirčić Vildana – Razredna nastava  V-2

Bjelica Zlata – Razredna nastava  V-3

Pašalić Elma – Razredna nastava  V-4

Kadija Đenana – Razredna nastava  V-3

ASISTENTI U NASTAVI

Baković Mustafić Nafa – asistent u odjeljenju

Cerić Emina – asistent u odjeljenju

Smajlović Fatima – asistent u odjeljenju