Konsultacije sa nastavnicima

Dan i vrijeme održavanja konsultacija/informacija nastavnika s roditeljima

Školska 2021/2022. godina

Prezime i ime Dan i vrijeme održavanja
konsultacija/informacija
Aličić Lejla Zadnja srijeda u mjesecu – 17:30
Alikadić Edina Prvi utorak u mjesecu – 18:00
Alikadić Hasnija Druga i četvrta srijeda u mjesecu– 18:00
Avdić Salko Ponedjeljak – 18:00
Bešlija Merima Prvi i treći četvrtak u mjesecu– 17:00
Botić Adisa Utorak – 18:00
Briga Dijana Drugi i četvrti četvrtak u mjesecu – 17:30
Čehić Lejla Srijeda – 17:00
Djedović Emina Prvi utorak u mjesecu – 17:00
Dlouhi Admira Drugi i četvrti ponedjeljak u mjesecu – 17:00
Druškić Vlaški
Amira
Zadnji četvrtak u mjesecu – 17:00
Hadžić Emin Srijeda – 18:30
Halač Nihada Utorak – 17:30
Halilović Aiša Srijeda – 17:00
Halilović Nedžad Četvrtak – 18:00
Herak Nevena Prvi ponedjeljak u mjesecu – 18:00
Hodžić Amar Svaki drugi četvrtak  u mjesecu
– 18:00 – informativni sastanci;
– 18:30 – konsultacije
Kahvedžić Edina Prvi četvrtak u mjesecu – 17:00-konsultacije;
Svaki drugi četvrtak u mjesecu – 17:30-informacije
Kućanović Đulka Prvi i treći ponedjeljak u mjesecu – 14:30
Kulovac Amina Prva srijeda u mjesecu – 17:00
Macić Aida Ponedjeljak – 18:00
Maksimović Pavle Poslije časova
Mujabašić Siniša Poslije časova
Mulaomerović Zakira Druga srijeda u mjesecu – 17:00
Nurikić Elvedina Prvi i treći utorak u mjesecu –17:00
Nurkić Sanela Petak – 17:00
Omerović Emir Petak – 17:00
Papić Fatmir Prvi i treći četvrtak u mjesec–18:00
Peci Ismir Druga i četvrta srijeda u mjesecu – 17:00
Redžepagić Nevzeta Četvrtak – 17:00
Roka Elvira Srijeda – 17:00-informacije;
Zadnja srijeda u mjesecu 17:45-
konsultacije
Salihagić Dževad Prvi i treći četvrtak u mjesec–17:00
Taindžić Midhat Četvrtak – 19:00
Topal Mevlida Četvrtak – 17:00
Muhamedagić Emira Druga i četvrta srijeda u mjesecu
– 17:00-konsultacije;                
– 17:30-informacije

Dan i vrijeme održavanja konsultacija/informacija učitelja s roditeljima

Školska 2021/2022. godina

Prezime i ime Dan i vrijeme održavanja
konsultacija/informacija
Duraković Sanja Ponedjeljak – 17:00
Džakmić Jasmina Ponedjeljak – 17:00
Džaka-Okanović Samija Ponedjeljak – 17:00
Šahmanija Hanka Ponedjeljak – 17:00
Osmanović Enisa Utorak – 17:00
Halač Nihada Utorak – 17:30
Kardaš Azra Četvrtak – 17:00
Nazifović Fikreta Utorak – 18:00
Sarajlić Nezira Utorak – 18:00
Neretljak Šejla Srijeda – 17:00
Sirčić Vildana Srijeda – 17:00
Bjelica Zlata Srijeda – 18:00
Turšić Izet Srijeda – 18:00
Kadija Đenana Srijeda – 18:00
Omerović Fahira Četvrtak – 17:00
Mehmedoski Samira Četvrtak – 18:00
Šahmanija Enisa Četvrtak – 18:00
Malkić Aida Utorak – 18:00
Kalajdžija Hamza-Delić Amela Utorak – 18:00
Hodžić Aida Petak – 18:00
Zeković Umihana Druga i četvrta srijeda u mjesec–17:00