Konsultacije sa nastavnicima

Raspored održavanja konsultacija nastavnika predmetne nastave za školsku 2020/2021.godinu.

Ime i prezime nastavnika Dan i vrijeme održavanja konsultacija
Admira Dlouhi Prvi ponedjeljak u mjesecu u 18,00 sati
Amira Druškić Vlaški Prvi i treći četvrtak u mjesecu u 18,00 sati
Jasmina Šećerović Prvi i treći četvrtak u mjesecu u 18,00 sati
Elvira Roka Prva srijeda u mjesecu u 18,00 sati
Merima Bešlija Prva srijeda u mjesecu u 17,00 sati
Adisa Botić Prva srijeda u mjesecu u 17,30 sati
Sanela Nurkić Prvi utorak u mjesecu u 17,00 sati
Elvedina Nurikić Prva srijeda u mjesecu u 17,00 sati
Zakira Mulaomerović Zadnja srijeda u mjesecu u 15,30 sati
Edina Alikadić Prvi utorak u mjesecu u 16,00 sati
Lejla Čehić Prvi ponedjeljak u mjesecu u 18,00 sati
Mirela Suljagić Omerhodžić Prvi ponedjeljak u mjesecu u 17,00 sati
Nevena Herak Prvi ponedjeljak u mjesecu u 17,00 sati
Halida Bektaš Drugi četvrtak u mjesecu u 17,00 sati
Salko Avdić Drugi i četvrti petak u mjesecu u 17,00 sati
Aida Macić Prvi i četvrti ponedjeljak u mjesecu u 19,00 sati
Emira Muhamedagić Prvi i treći ponedjeljak u mjesecu u 18,00 sati
Vildana Muhić Prvi četvrtak u mjesecu u 18,00 sati
Dijana Briga Prvi i treći utorak u mjesecu u 16,00 sati
Amar Hodžić Prvi četvrtak u mjesecu u 18,00 sati
Fatmir Papić Prvi četvrtak u mjesecu u 17,00 sati
Emir Omerović Druga i četvrta srijeda u mjesecu u 17,00 sati
Nedžad Halilović Prvi četvrtak u mjesecu u 18,00 sati
Nevzeta Redžepagić Zadnja srijeda u mjesecu u 17,00 sati
Lejla Aličić Zadnja srijeda u mjesecu u 17,00 sati
Edina Kahvedžić Treća srijeda u mjesecu u 17,00 sati
Edib Muminović Zadnja srijeda u mjesecu u 14,00 sati
Hasnija Alikadić Drugi i četvrti četvrtak u mjesecu u 17,00 sati
Đulka Kućanović Zadnji četvrtak u mjesecu u 17,00 sati
Emina Djedović Drugi utorak u mjesecu u 17,00 sati
Selma Ćatović Druga srijeda u mjesecu u 18,00 sati
Mevlida Topal Zadnji četvrtak u mjesecu u 17,00 sati
Midhat Taindžić Treća srijeda u mjesecu u 18,00 sati
Ismir Peci Treća srijeda u mjesecu u 17,00 sati
Amela Prnjavorac Prvi petak u mjesecu u 16,00 sati
Emin Hadžić Prvi ponedjeljak u mjesecu u 18,00 sati
Dževad Salihagić Druga srijeda u mjesecu u 17,00 sati
Dženita Hafizović Prvi utorak u mjesecu u 18,00 sati
Umihana Zeković Prva srijeda u mjesecu u 17,00 sati