Slobodne aktivnosti-sekcije

Predmetna nastava-

Ime i prezime nastavnika Dodatna nastava Dan  Mjesto  održavanja Vrijeme održavanja
Roka Elvira Bosanski jezik i književnost Utorak Suteren – kuhinja 13,30-14,15
Bešlija Merima Engleski jezik Srijeda Muzička škola 13,30-14,15
Avdić Salko -2časa Matematika Petak Suteren-kuhinja 13,30-15,05
Macić Aida Matematika Ponedjeljak Muzička škola 13,30-14,15
Hodžić Amar Informatika Utorak Kabinet informatike 15,05-15,50
Briga Dijana Fizika Utorak Centar za digitalne kompetencije 13,30-14,15

Raspored održavanja  dopunske nastave za školsku 2019/2020.godinu

-Predmetna nastava-

Ime i prezime nastavnika Dopunska nastava Dan  Mjesto  održavanja Vrijeme održavanja
Dlouhi Admira Bosanski jezik i književnost Ponedjeljak Suteren-kuhinja 12,30-13,15
Druškić Amira Bosanski jezik i književnost Ponedjeljak Kabinet tehničke kulture-2 13,30-14,15
Roka Elvira Bosanski jezik i književnost Srijeda Suteren-kuhinja 12,30-13,15
Nurkić Sanela Engleski jezik Utorak Kabinet engleskog jezika     II/4 12,30-13,15
Čehić Lejla Njemački jezik Utorak Kabinet njemačkog jezika    III/4 12,30-13,15
Avdić Salko Matematika Četvrtak Kabinet matematike            I/4 12,30-13,15
Muhamedagić Emira Matematika Četvrtak Suteren-kuhinja 12,30-13,15
Briga Dijana Fizika Srijeda Kabinet tehničke kulture – 2 13,30-14,15

Predmetna nastava-

Ime i prezime nastavnika Sekcija Dan  Mjesto  održavanja Vrijeme održavanja
Dlouhi Admira Ritmička sekcija Srijeda Velika sala 13,30-14,15
Šećerović Jasmina Literarno-recitatorska sekcija Četvrtak Suteren-staro likovno 13,30-14,15
Roka Elvira Dramska sekcija Utorak Kabinet bosanskog jezika    III/2 12,30-13,15
Botić Adisa Sekcija engleskog jezika Srijeda Suteren-kuhinja 13,30-14,15
Alikadić Edina Sekcija turskog jezika Četvrtak Suteren-kuhinja 13,30-14,15
Herak Nevena Sekcija njemačkog jezika Četvrtak Kabinet bosanskog jezika    III/1 12,30-13,15
Muhić Vildana Informatička sekcija Petak Centar za digitalne kompetencije 13,30-14,15
Papić Fatmir IT Grils – klub kodiranja za djevojčice Utorak Centar za digitalne kompetencije 14,20-16,10
Omerović Emir Saobraćajna sekcija Četvrtak Kabinet za tehničku kulturu 12,30-13,15
Omerović Emir Modelarsko inovatorska sekcija Četvrtak Kabinet za tehničku kulturu 15,20-16,10
Starčević Zlatko Modelarsko inovatorska sekcija Srijeda Kabinet za tehničku kulturu 15,20-16,10
Halilović Nedžad Robotika – 2 časa Srijeda i četvrtak Centar za digitalne kompetencije 13,30-14,15
Kućanović Đulka Mladi demokrati Utorak Suteren-staro likovno 13,30-14,15
Djedović Emina Prva pomoć Ponedjeljak Mala sala 13,30-14,15
Ćatović Selma Ekološka sekcija Petak Kabinet tehničke kulture-2 13,30-14,15
Taindžić Midhat Hor Utorak Muzička škola 13,30-14,15
Taindžić Midhat Orkestar Četvrtak Muzička škola 13,30-14,15
Peci Ismir Likovna sekcija Četvrtak Kabinet za tehničku kulturu-2 13,30-14,15
Prnjavorac Amela Atletska sekcija Ponedjeljak Velika sala 13,30-14,15
Prnjavorac Amela Odbojkaška sekcija Četvrtak Velika sala 13,30-14,15
Hadžić Emin Fudbalska sekcija Utorak Velika sala 13,30-14,15
Hadžić Emin Košarkaška sekcija Petak Velika sala 13,30-14,15
Hadžić Emin MINE Utorak Suteren-kuhinja 12,30-13,15
Salihagić Dževad Hor ilahija Petak Muzička škola 13,30-14,15

Razredna nastava-

Ime i prezime nastavnika Dan održavanja dopunske nastave Vrijeme održavanja dopunske nastave Mjesto  održavanja dopunske nastave
Neretljak Šejla Ponedjeljak 10,50-11,35 Muzička škola
Sirčić Vildana Utorak 10,50-11,35 Kabinet prvog razreda  II/1
Bjelica Zlata Srijeda 16,15-17,00 Kabinet prvog razreda  II/1
Turšić Izet Četvrtak 16,15-17,00 Kabinet muzičke kulture  I/1
Kadija Đenana Srijeda 16,15-17,00 Kabinet matematike   I/2
Osmanović Enisa Ponedjeljak 17,05-17,50 Kabinet matematike   I/3
Kulo Paša Srijeda 17,05-17,50 Kabinet bosanskog jezika   III/2
Hodžić Aida Ponedjeljak 17,05-17,50 Kabinet matematike   I/4
Džaka-Okanović Samija Utorak 11,40-12,25 Suteren-stara vjeronauka
Duraković Sanja Ponedjeljak 17,05-17,50 Kabinet historije   II/2
Kardaš Azra Četvrtak 17,55-18,40 Kabinet fizike  I/5
Nazifović Fikreta Srijeda 17,55-18,40 Kabinet bosanskog jezika   III/3
Sarajlić Nezira Petak 17,05-17,50 Kabinet hemije  II/5

Razredna nastava

Ime i prezime nastavnika Sekcija Dan  Vrijeme održavanja Mjesto održavanja
Neretljak Šejla Ritmička sekcija Četvrtak 10,50-11,35 Mala sala
Sirčić Vildana Dramsko recitatorska sekcija Srijeda 10,50-11,35 Kabinet prvog razreda  II/1
Bjelica Zlata Dramsko recitatorska sekcija Četvrtak 16,15-17,00 Kabinet prvog razreda  II/1
Turšić Izet Likovna sekcija Utorak 16,15-17,00 Kabinet muzičke kulture  I/1
Kadija Đenana Recitatorska sekcija Ponedjeljak 16,15-17,00 Kabinet matematike   I/2
Mehmedoski Samira Ritmička sekcija Utorak 12,30-13,15 Mala sala
Osmanović Enisa Dramsko recitatorska sekcija Četvrtak 17,05-17,50 Kabinet matematike   I/3
Kulo Paša Recitatorska sekcija Ponedjeljak 17,05-17,50 Kabinet bosanskog jezika   III/2
Malkić Aida Šareni kutak Ponedjeljak 17,05-17,50 Kabinet njemačkog jezika  III/4
Delić Amela Folklorna sekcija Srijeda 12,30-13,15 Mala sala
Hodžić Aida Ritmička sekcija Ponedjeljak 12,30-13,15 Mala sala
Džakmić Jasmina Promocija zdravlja Utorak 17,05-17,50 Kabinet engleskog jezika   II/4
Džaka-Okanović Samija Dramsko recitatorska sekcija Ponedjeljak 11,40-12,25 Suteren-stara vjeronauka
Šahmanija Hanka Mali hor Utorak 17,05-17,50 Kabinet geografije   II/3
Zeković Umihana Dramsko recitatorska sekcija Srijeda 12,30-13,15 Suteren-staro likovno
Kadrić Selma Ritmička sekcija Četvrtak 12,30-13,15 Mala sala
Duraković Sanja Dramsko recitatorska sekcija Srijeda 17,05-17,50 Kabinet historije    II/2
Kardaš Azra Dramsko recitatorska sekcija Utorak 17,55-18,40 Kabinet fizike  I/5
Kardaš Azra Likovna sekcija Srijeda 17,55-18,40 Kabinet fizike  I/5
Nazifović Fikreta Ritmička sekcija Petak 12,30-13,15 Mala sala
Nazifović Fikreta Literarna sekcija Utorak 17,55-18,40 Kabinet bosanskog jezika   III/3
Sarajlić Nezira Dramsko recitatorska sekcija Utorak 17,55-18,40 Kabinet hemije  II/5
Sarajlić Nezira Mladi matematičari Srijeda 17,55-18,40 Kabinet hemije  II/5