Slobodne aktivnosti-sekcije

Raspored održavanja sekcija, dodatne i dopunske nastave

PREDMETNA NASTAVA

Ime i prezime nastavnika Dodatna nastava Dan  Vrijeme održavanja
Roka Elvira Bosanski jezik i književnost Utorak  13,30-14,15
Bešlija Merima Engleski jezik Srijeda 13,30-14,15
Avdić Salko Matematika Petak 13,30-15,05
Macić Aida Matematika Ponedjeljak 13,30-14,15
Hodžić Amar Informatika Utorak 15,10-16,10
Briga Dijana Fizika Utorak 13,30-14,15
Ime i prezime nastavnika Dopunska nastava Dan  Vrijeme održavanja
Dlouhi Admira Bosanski jezik i književnost Ponedjeljak 12,30-13,15
Druškić Amira Bosanski jezik i književnost Ponedjeljak 13,30-14,15
Roka Elvira Bosanski jezik i književnost Srijeda 12,30-13,15
Nurkić Sanela Engleski jezik Utorak 12,30-13,15
Čehić Lejla Njemački jezik Utorak 12,30-13,15
Avdić Salko Matematika Četvrtak 12,30-13,15
Muhamedagić Emira Matematika Četvrtak 12,30-13,15
Briga Dijana Fizika Srijeda 13,30-14,15
Ime i prezime nastavnika Sekcija Dan  Vrijeme održavanja
Dlouhi Admira Ritmička sekcija Srijeda 13,30-14,15
Šećerović Jasmina Literarno-recitatorska sekcija Četvrtak 13,30-14,15
Roka Elvira Dramska sekcija Utorak 12,30-13,15
Botić Adisa Sekcija engleskog jezika Srijeda 13,30-14,15
Alikadić Edina Sekcija turskog jezika Četvrtak 13,30-14,15
Herak Nevena Sekcija njemačkog jezika Četvrtak 12,30-13,15
Muhić Vildana Informatička sekcija Petak 13,30-14,15
Papić Fatmir IT Grils – klub kodiranja za djevojčice Utorak 14,20-16,10
Omerović Emir Saobraćajna sekcija Četvrtak 12,30-13,15
Omerović Emir Modelarsko inovatorska sekcija Četvrtak 15,20-16,10
Starčević Zlatko Modelarsko inovatorska sekcija Srijeda 15,20-16,10
Halilović Nedžad Robotika Srijeda Četvrtak 13,30-14,15
Kućanović Đulka Mladi demokrati Utorak 13,30-14,15
Djedović Emina Prva pomoć Ponedjeljak 13,30-14,15
Čomor Edina Ekološka sekcija Petak 13,30-14,15
Taindžić Midhat Hor Utorak 13,30-14,15
Taindžić Midhat Orkestar Četvrtak 13,30-14,15
Peci Ismir Likovna sekcija Četvrtak 13,30-14,15
Prnjavorac Amela Atletska sekcija Ponedjeljak 13,30-14,15
Prnjavorac Amela Odbojkaška sekcija Četvrtak 13,30-14,15
Hadžić Emin Fudbalska sekcija Utorak 13,30-14,15
Hadžić Emin Košarkaška sekcija Petak 13,30-14,15
Hadžić Emin MINE Utorak 12,30-13,15
Salihagić Dževad Hor ilahija Petak 13,30-14,15

RAZREDNA NASTAVA

Ime i prezime nastavnika Dan održavanja dopunske nastave Vrijeme održavanja dopunske nastave
Neretljak Šejla Ponedjeljak 10,50-11,35
Sirčić Vildana Utorak 10,50-11,35
Bjelica Zlata Srijeda 16,15-17,00
Turšić Izet Četvrtak 16,15-17,00
Kadija Đenana Srijeda 16,15-17,00
Osmanović Enisa Ponedjeljak 17,05-17,50
Kulo Paša Srijeda 17,05-17,50
Hodžić Aida Ponedjeljak 17,05-17,50
Džaka-Okanović Samija Utorak 11,40-12,25
Duraković Sanja Ponedjeljak 17,05-17,50
Kardaš Azra Četvrtak 17,55-18,40
Nazifović Fikreta Srijeda 17,55-18,40
Sarajlić Nezira Petak 17,05-17,50
Ime i prezime nastavnika Sekcija Dan  Vrijeme održavanja
Neretljak Šejla Ritmička sekcija Četvrtak 10,50-11,35
Sirčić Vildana Dramsko recitatorska sekcija Srijeda 10,50-11,35
Bjelica Zlata Dramsko recitatorska sekcija Četvrtak 16,15-17,00
Turšić Izet Likovna sekcija Utorak 16,15-17,00
Kadija Đenana Recitatorska sekcija Ponedjeljak 16,15-17,00
Mehmedoski Samira Ritmička sekcija Četvrtak 12,30-13,15
Osmanović Enisa Dramsko recitatorska sekcija Četvrtak 17,05-17,50
Kulo Paša Recitatorska sekcija Ponedjeljak 17,05-17,50
Malkić Aida Šareni kutak Ponedjeljak 17,05-17,50
Delić Amela Folklorna sekcija Srijeda 12,30-13,15
Hodžić Aida Ritmička sekcija Ponedjeljak 12,30-13,15
Džakmić Jasmina Promocija zdravlja Utorak 17,05-17,50
Džaka-Okanović Samija Dramsko recitatorska sekcija Ponedjeljak 11,40-12,25
Šahmanija Hanka Mali hor Utorak 17,05-17,50
Zeković Umihana Dramsko recitatorska sekcija Srijeda 12,30-13,15
Kadrić Selma Ritmička sekcija Četvrtak 12,30-13,15
Duraković Sanja Dramsko recitatorska sekcija Srijeda 17,05-17,50
Kardaš Azra Dramsko recitatorska sekcija Utorak 17,55-18,40
Kardaš Azra Likovna sekcija Srijeda 17,55-18,40
Nazifović Fikreta Ritmička sekcija Petak 12,30-13,15
Nazifović Fikreta Literarna sekcija Utorak 17,55-18,40
Sarajlić Nezira Dramsko recitatorska sekcija Utorak 17,55-18,40
Sarajlić Nezira Mladi matematičari Srijeda 17,55-18,40