16/07/2024

VRIJEDNE DONACIJE NAŠOJ ŠKOLSKOJ BIBLIOTECI

Kako pisana riječ još uvijek ima svoju vrijednost i šarene korice knjiga krase police naše školske biblioteke pokazuju i vrijedne donacije naših sugrađana i zajednice. U želji da obogate riječnik i znanje naših učenika Bošnjačka zajednica kulture ,,Preporod” Vogošća, doc dr. Muhamed Djedović i novinar i publicista Eset Muračević donirali su nekoliko naslova našoj školskoj biblioteci. Riječ je o ediciji ,,Bošnjačka književnost u 100 knjiga“, stručnoj literaturi ,,Prva pomoć” i knjizi ratnih svjedočenja ,,Mogu nam uzeti život, ali ne mogu dušu“. Direktorica Amela Jašarević i kolektiv OŠ ,,Mirsad Prnjavorac” upućuju zahvalu udruženju ,,Preporod”, doc.dr. Muhamedu Djedoviću i novinaru i publicisti Esetu Muračeviču na vrijednoj donaciji.