16/07/2024

Svečana akademija u povodu 26.godišnjice odreda policije za specijalne namjene “Bosna”

Svečana akademija u povodu 26. godišnjice Odreda policije za specijalne namjene “Bosna” održana je u četvrtak 5.aprila u Domu policije u Sarajevu.
Pripadnik ovog Odreda bio je i rahmetli Mirsad Prnjavorac po kojem naša škola nosi ime, a tradicionalno u povodu godišnjice učenici naše škole učestvuju u nagradnom konkursu za najbolji literarni rad.
Tri najbolja rada nagrađena su i ove godine i nagrade su uručene na Svečanoj akademiji.
Treću odnosno drugu nagradu osvojile su učenice Hana Pita i Edina Karić sa radovima na temu “Zvijezde vodilje našeg života”.
Za najbolji je proglašen rad na temu “San o Bosni” učenika Edina Halilovića koji je svoj sastav pročitao prisutnima na Svečanoj akademiji.