17/05/2024

Ekskurzija 9. razreda

Na osnovu saglasnosti Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo, a u skladu sa Pravilnikom o organizaciji i realizaciji izleta, studijskih putovanja, ekskurzija, kampovanja/logorovanja, društveno-korisnog rada, škole u prirodi i drugih oblika odgojno-obrazovnog rada u osnovnoj i srednjoj školi, izdatog od strane Ministarstva obrazovanja, nauke i mladih Kantona Sarajevo, realizovana je ekskurzija za učenike IX razreda naše škole. Kroz par dana koliko je trajala ekskurzija, učenici su posjetili mnoga kulturno – historijska mjesta, nacionalne parkove, turistička mjesta i dr. Ekskurzija je realizovana u pratnji razrednih nastavnika, direktorice i zamjenice škole. Sve je proteklo u odličnoj atmosferi.

U sklopu planirane ekskurzije 9. razreda, posjetili smo:

– Konjic;

– Vodopad Kravice;