25/04/2024

Srcem i pjesmom za našu učenicu Šejlu Jašarević

U prepunoj sali u Kulturno sportskom centru održan je koncert “Srcem i pjesmom za našu učenicu Šejlu Jašarević”. Želimo da se zahvalimo svima koji su podržali koncert, pokazali humanost i dali nadu našoj Šejli. Hvala našim nastavnicima, učenicima i roditeljima koji su pokazali solidarnost. Hvala KSC-u koji su nam ustupili salu, hvala Arminu Muzaferiji koji je obezbijedio razglas. Posebno hvala našoj divnoj voditeljici Azri Grbo. Hvala svim učesnicima, velikim humanitarcima “Dernek bandu”, “Horu Hazreti Hamza”, Selmi Kadrić, Amili Grbo, Nirhi Omerović, Elmedinu Laličiću, Amini Rotić, Ameli Burić, Elmiru Smailhodžiću, Emiru Mansi, Muharemu Hadroviću, Dini Sirči, Dini Ramiću, Mustafi Bijeliću, Mirhadu Okanoviću, Mirsadu Smailhodžiću, Dini Mujezinoviću. Hvala svim dobrim ljudima koji su dali svoj doprinos. Ovim koncertom smo pokazali humanost, solidarnost, jedinstvo i zajednički cilj, a to je da naša Šejla što prije ozdravi.