08/05/2024

SVEČANI PRIJEM PRVAČIĆA GENERACIJA 2019.

Zazvonilo je. Počinje nova školska godina. Prvi dan školske godine je posebno značajan za naše đake prvake koji su danas prvi put sjeli u svoje školske klupe. Intoniranjem himne, kroz pjesmu, ples i recitaciju poželjeli smo našim đacima prvacima sretan početak školovanja i poručili da su nam učenici na prvom mjestu i da je škola mjesto koje će im biti druga kuća.
Nove stranice svoga života i prve školske korake u našoj školi napravit će 127 prvačića formarani u pet odjeljenja.
Prvačići uvijek zauzimaju posebno mjesto u našim srcima, tako da nam veliku privilegiju predstavlja činjenica da se u našu školu iz godine u godinu upisuje sve veći broj školskih polaznika.
Zadovoljstvo nam je što se upravo ove godine upisao najveći broj prvačića do sada u našoj školi.
Mi smo cijelo ljeto vrijedno radili, uljepšavali našu školu i potrudili se da je uredimo onako kako to naši učenici zaslužuju.
Dobro nam došli dragi učenici. Sretan vam početak nove školske godine.