16/07/2024

OBAVJEŠTENJE ZA RODITELJE/STARATELJE

FOTO: A.H./OŠ "Mirsad Prnjavorac"

RAZREDNA NASTAVA

Roditelji/staratelji učenika koji su izjavili da žele da njihova djeca pohađaju isključivo online model nastave zadržavaju to pravo te uz izjavu moraju dostaviti ljekarsko opravdanje kojim će se obrazložiti razlog odsustva učenika sa nastave, a roditelji koji žele uključiti svoje dijete u nastavni proces dužni su to najaviti nastavniku razredne nastave najkasnije do 01.02.2021. godine, a od naredne sedmice najkasnije do četvrtka tekuće sedmice za narednu sedmicu.

PREDMETNA NASTAVA

Roditelji/staratelji učenika koji ne žele da im djeca pohađaju redovan nastavni proces, zbog hroničnih oboljenja učenika ili članova zajedničkog domaćinstva, zadržavaju to pravo te uz izjavu, školi moraju dostaviti ljekarsko opravdanje kojim će se obrazložiti razlog odsustva učenika sa nastave te medicinsku dokumentaciju za članove zajedničkog domaćinstva kojima opravdavaju hronično oboljenje za pohađanje online modela nastave.

NAPOMENA: Izjave možete pronaći na našoj web stranici u selekciji Roditelji/Izjave roditelja.