07/05/2024

MANIFESTACIJA “NAŠE NEBO IZVRSNOSTI”

U organizaciji Javne ustanove Instituta za razvoj preduniverzitetskog obrazovanja Kantona Sarajevo u saradnji sa Ministarstvom za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo organizovana je manifestacija pod nazivom „Naše nebo izvrsnosti” na kojoj su dodijeljene diplome za najuspješnije učenice i učenike, zahvalnice nastavnicima koji su pripremali učenike za takmičenje kao i zahvalnice za škole domaćine za školsku 2022/2023. godinu iz svih nastavnih predmeta/oblasti u skladu sa Kalendarom takmičenja, revija/smotri koje su u organizaciji Ministarstva za odgoj i obrazovanje i Javne ustanove za razvoj preduniverzitetskog obrazovanja Kantona Sarajevo.

Diplome su uručene učeniku Afanu Omeroviću za osvojeno prvo mjesto na Kantonalnom takmičenju iz Bosanskog jezika i književnosti, Hrvatskog jezika i književnosti, Srpskog jezika i književnosti i predstavnici hora Eni Selimović za osvojeno drugo mjesto na Kantonalnom takmičenju Revije kulturno – umjetničkoga stvaralaštva. Zahvalnice su uručene nastavnici Elviri Roki i nastavniku Midhatu Taindžiću.

ČESTITKE SVIM DOBITNICIMA PRIZNANJA!