18/05/2024

OBILJEŽILI SMO DAN DJEČIJE RADOSTI

Dragi učitelji, učenici i roditelji, s radošću dijelimo s vama poseban dan obilježavanja Dan Dječje Radosti na časovima stranih jezika (njemačkog, turskog i engleskog jezika). Naši predani učenici istraživali su svoje želje i izražavali radost na jedinstven način. Sa nastavnicama Edinom Alikadić, Amilom Šetom, Nevenom Herak, Elvedinom Nurikić i Mirelom Suljagić Omerhodžić su na časovima, s entuzijazmom dijelili snove, želje i ambicije, koristeći jezik kako bi izrazili duboko ukorijenjene emocije. U atmosferi međusobnog poštovanja stvorili smo prostor za svako dijete da podijeli svoje misli i osjećaje, te aspekte sreće, potičući učenike da razmišljaju o malim radostima svakodnevnog života. Kroz pisanje i razgovor, učili smo ih kako najbolje opisati srce puno radosti.Ovaj mjesec nije bio samo prilika za jezično usavršavanje, već i za razvoj emocionalne inteligencije naših učenika. Ponosni smo što su mališani izražavali svoje osjećaje na stranim jezicima, stvarajući inspirativan prostor za učenje. Radujemo se drugom polugodištu!

Video pogledajte na linku.