07/05/2024

“JEDAN SLATKIŠ ZA JEDAN OSMIJEH “, VIJEĆE UČENIKA NAŠE ŠKOLE JE OBILJEŽILO DAN DJEČIJE RADOSTI

Dan dječije radosti koji se obilježava 29.12.2023.godine, je vrijeme za radost, druženje i darivanje. Vijeće učenika naše škole je obilježilo Dan dječije radosti kroz niz aktivnosti: pokretanja akcije u prikupljanju slatkiša pod nazivom “Jedan slatkiš za jedan osmijeh“, radionice posvećene pakovanju i pisanju čestitki, kao i vrijeme darivanja.

Prigodne slatke poklone uručili smo učenicima prvih razreda. Izraz sreće na njihovim licima je bio neprocjenjiv!

Posebno iznenađenje za učenike je bila pojava maskote Minnie i Mickey mouse. Veliko hvala “Happy Kids Party Team” koji su ih poslali i uljepšali ovaj dan.

Ushićenje, sreća i zadovoljstvo su preplavili učionicu.

Svim učenicima želimo sretan Dan dječije radosti!!!