08/05/2024

DRUGI O NAMA: PROSJEČNA OCJENA NA KRAJU PRVOG POLUGODIŠTA U OŠ “MIRSAD PRNJAVORAC” JE 4,36

FOTO: OŠ "Mirsad Prnjavorac"/ RTV Vogošća

Osnovnu školu „Mirsad Prnjavorac“ pohađa više od 1000 učenika i spada među škole sa najvećim brojem učenika  u KS. Prosječna ocjena koju su učenici u prvom polugodištu ostvarili je 4,36 kojom nisu nezadovoljni ni učenici ni nastavnici. Dok učenici uživaju u zimskom raspustu, nastavno osoblje i menadžment intenzivno vrši pripreme za drugo polugodište školske 2023/2024. godine, kaže direktorica škole Amela Jašarević.

FOTO: RTV Vogošća

Učenici tokom obrazovnog procesa u OŠ „Mirsad Prnjavorac“ imaju mogućnost za dodatne i dopunske časove, kao i za slobodne aktivnosti. Trenutno je u školi organizovana instruktivna nastava za učenike završnih razreda kako bi se što bolje pripremili za eksternu maturu.

Tekst i slike preuzeti sa web stranice Radio Televizije Vogošća. Orginalni članak možete pročitati na linku.