19/05/2024

OBILJEŽENA 32. GODIŠNJICA SPECIJALNE JEDINICE MUP-A RBIH, ODREDA POLICIJE “BOSNA”

Danas, 4. aprila 2024. godine, na svečan i dostojanstven način je u našoj školi obilježenja 32. godišnjica Specijalne jedinice MUP-a RBiH, Odreda policije “Bosna”, čiji je član bio i rahmetli Mirsad Prnjavorac, po kojem naša škola ponosno nosi ime.

Učenici IV-1 odjeljenja

Uvažene zvanice i dragi gosti imali su priliku uživati u izvedbi “Ostajte ovdjeučenika IV-1 odjeljenja, kao i nagrađenim literarnim radovima učenica: Zahre Hodžić iz VII-3, Ilde Mehić iz IX-3 i Nadže Fazlić iz VI-2 odjeljenja. Bila je ovo jedinstvena prilika za podsjećanje mladih generacija kako je profesor Mirsad Prnjavorac poklonio svoj život slobodi te da je znanje put ka svjetlosti.