27/04/2024

OBAVJEŠTENJE

FOTO: A.H./OŠ "Mirsad Prnjavorac"

Za roditelje čija su djeca pohađala logopedske vježbe kod logopeda Romane Halilović.

O B A V J E Š T E NJ E za roditelje čija su djeca pohađala logopedske vježbe kod logopeda Romane HalilovićKako bi učenici ostvarili kontinuitet i nastavili sa vježbama koji su započeli sa logopedom, obavještavamo vas da ćemo od ponedjeljka, 30.marta nastaviti sa ovim vježbama. Rehabilitacijski logopedski tretman ćemo održavati online putem Skype. Termini će ostati isti kao i do sad.

Posted by Osnovna Skola Mirsad Prnjavorac on Nedjelja, 29. March 2020.